Şişli Desi Alarm

  • admin
  • 19 Ocak 2023
Şişli Desi Alarm
Desi Alarm , Şişli Desi Alarm Bayi Servisi

Günümüzde alarm sistemi kullanılmayan ev ve iş yerlerinde hırsızlık olayları daha fazla görülmektedir. Güvenlik sistemi olmayan yerlerde, hırsızlar rahatlıkla hareket edebilir ve bu durumda bizi maddi zararlara uğratabilirler. Hırsızlık olaylarının engellenebilmesi adına Desi alarm firmamız, gelişmiş güvenlik sistemlerini üretmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber hırsızlık olayları 100% engellenemese bile, güvenlik sistemleri ile maddi zararlar azalmıştır.

Desi alarm firmamız Şişli ve bölgesine hizmet veren kurumsal alarm firmasıdır. İstanbul’un geneline gezici personelleriyle götürdüğü hizmet sayesinde en çok tercih edilen firma olmuştur. Desialarm firmamızın tercih edilmesinde en önemli etken; uygun fiyatlara ve kaliteli alarm sistemi ürünleri satışı yapmamızdır. Aylık kira bedeli şartı olmadan tek seferlik alımlarda sınırsız kullanım hakkı veriyoruz. Ev tipi ve iş yeri alarm sistemleri olmak üzere üretilmiş ürünlerimiz mevcuttur.

İş yerine alacağınız alarm sistemleri profesyonel olmalı ve içerisinde bütün özellikleri barındırmaktadır. En önemli özellik ise uzaktan yönetim özelliği olmasıdır. Siz uzakta olduğunuzda, alarm sistemi devreye girer ve siren çaldığında cep telefonunuza çağrı gelir. Alarm sistemi kurulumunda ayarlanmış acil durum mesajı size iletilir. Bu sayede iş yerinize giriş yapan hırsızlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Gelişmiş sistemleri tek parçada toplayan firmamız, teknolojinin son gelişmesinden faydalanmıştır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz güvenlik paketleri içerisinde birçok eklentiyi barındırır. Hareket algılayıcı sensör, yönetim paneli ve siren sistemleri paket içinde mevcuttur. Hemen firmamızı arayın desi alarm sistemlerinin uygun fiyatlarından faydalanın.

Güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz için herşey burada Desi Alarm Sistemleri elektronik güvenlik çözümleri evinizi, işyerinizi 7/24 koruma altına alır.

Alarm Sistemleri
alarm

Güvenliğiniz bizim için önemli! Sizlere Desi Alarm Sistemlerinin hiç bir aylık, yıllık ücret olmadan sahip olabileceğiniz hırsızlara karşı elektronik tedbirler olan; Alarm Sistemleri ile korunaklı mesken ve yapılar için %100 Türk Malı güvenlik sistemleri sunmaktayız.

Kamera Sistemleri
kamera

Kamera sistemleri ile hayatanızı kolaylaştırın ve daha iyi yarınlar için güvenliğinizi alın. Yüksek güvenlik sistemine sahip, AHD ve İP teknolojisine ile güvenlik kamera sistemlerimiz ile 7/24 evinizi, işyerinizi uzaktan izleyin..

Akıllı Kilit Sistemleri
akilli-kilit

Akıllı kilit sistemlerinde Desi Utopic akıllı kilit çözümleri ile standart bir kapıyı yüksek güvenlikli cep telefonundan, parmak izli, şifreli ve hatta uzaktan kumandalı olarak kullanmanıza olanak sağlayan akıllı kapı kilit sistemi.

Desi Alarm Servis Bölgelerimiz :
Leave A Comment :