Apartman Asansör Kamera Sistemi Fiyatı - Desi Alarm | Alarm Güvenlik Sistemleri

Sorulan SorularCategory: Kamera SistemleriApartman Asansör Kamera Sistemi Fiyatı
Yılmaz Desialarm sordu 5 yıl önce

Merhaba İstanbul Ataşehir bir apartman sitesinin yöneticisiyim.  Asansör Güvenlik Kamerası ihtiyacımız olmaktadır. Sitemizin içinde ve çevresinde güvenlik kameraları mevcut. Ancak yaşanan bir kaç sıkıntından sonra mevcut kamera sistemlerine ek veya harici olarak asansör kabin içi kamera sistemi arayışı içerisindeyiz. asansör içlerine kamera sistemi uygulanabilir mi? ayrıca bunun yasal bir sakıncası var mı? Bu konuda detaylı bir bilgi rica ederim.

iyi çalışmalar.

1 cevap yazılmış
Best Answer
admin Desialarm cevapladı 5 yıl önce

merhabalar: Apartman asansör güvenlik kamerası kabini içe uygulaması yapılabilmekedir. Daha önceden de bu tür talepleri karşılamak amacı ile bir çok site içindeki asansör kabin içine kamera uygulamasını kablolu ve kablosuz kamera çalışmalarımız olmuştur. Site yönetiminin, site içindeki yaşayan insanların güvenliğini sağlamak amacı ile bu tür önlemler alınması gayet normal bir durumdur. tabi bu istek site yönetimi aldığı kararla ve orada yaşayan daire mülk sahiplerinin tam bir mutabakatı ile hayat geçirilmelidir.

Asansör Kamera Sistemi
Apartman Asansör Güvenlik Kamerası

Asansör kamera sistemi üç farklı method kurulumu gerçekleştirilebilir. 1. Mevcutta güvenlik kameraları varsa ve kayıt cihazında kamera girişi bölümü müsaitse yada yeni bir güvenlik kamera sistemi site içine yapılacaksa, kablolama yöntemi ile kayıt cihazının olduğu yerden asansör kuyusuna ve oradan asansör kabin içine güvenlik kamerası konumlandırılabilir. Not: Bu sistem işçilik ve kablolama bakımından oldukça zahmetlidir. 2.Mevcuttaki veya yeni bir güvenlik kamera sistemine kablosuz ekipmanlar ile kablosuz çalışabilen güvenlik kamera sistemi asansör kabini içine entegre edilebilir. Not: Bu sistem kablosuz ekipmanların fiyatlarından dolayı maliyet yönünden yüksek olabilmektedir. 3.Site veya apartmanlarda kamera sistemi olsun veya olmasın fark etmeksizin, Herhangi bir kayıt cihazı olamdan bağımsız olarak çalışabilen dahili hafıza kartlı güvenlik kamerası asansör kabini içine konumlandırılabilir. Bu kameralar en az 8GB’dan 128GB’ta kadar hafıza kartını destekler ve görüntü kaydını bu hafıza kartlarına yapmaktadırlar. Doğal olarak kayıt süresi diğer merkezi sistemler gibi ay bazında değil, Gün ve saat bazında kısıtlı olarak kayıt süresi imkanı sunmaktadırlar. Not: En uygun fiyatlı ve kurulumu en kolay asansör kabin içi kamerası diyebilir. Daha fazla bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçin. Güzel sorunuz için teşekkür eder, Mutlu sağlıklı güvenli bir hayat dileği ile hoşça kalın.  

Sistemlerimiz ve Ürünlerimiz Hakkında
 

Güvenlik Kamera Sistemleri Hakkında ve Kamera Setleri Fiyatları Sayfalarımız

Güvenlik kamera sistemlerimiz Hakkında aşağıdaki bağlantılardan faydalanabilirsiniz.